Dr. Gökhan Yıldırım, Dr. Verda Alpay Türk Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Dr. Gökhan Yıldırım, Dr. Verda Alpay Türk Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Berek & Novak Jinekoloji (9786053355939)

Fiyat : ₺790,00
İndirimli : ₺660,00
₺132,00 'den başlayan taksitlerle

Yayın Tarihi: Ocak 2021
Sayfa Sayısı: 1256 Sayfa
Baskı Sayısı: 1. Baskı

Kadın sağlığı ile ilgili tüm kavramları kapsayan Berek & Novak Jinekoloji, 16. Baskı eğitim alan ve çalışan hekimler için kesin bilgiler sunmakta ve kılavuzluk sağlamaktadır. Yeni, kolaylaştırılmış tasarım ve parlak tam renkli çizimler ilişkili temel bilimler de dahil olmak üzere uygulamanın ilkeleri ile başlangıç değerlendirmesini; kadınlar için koruyucu ve primer bakımı; genel jinekoloji, operatif jinekoloji, ürojinekoloji ve pelvik rekonstrüktif cerrahi, erken gebelik kayıpları, üreme endokrinolojisi ve jinekolojik onkolojide tanı ve tedavi yöntemlerini vurgulamaktadır.

•          Yönetimi daha kolay hacmi kısaltılmamış içerikle modern, iki sütunlu tasarım halinde sunmaktadır.

•          Derinlemesine güncellenmiş, klinik odaklı bilgiyi, kadına karşı şiddet ve cinsel taciz üzerine yeni bir bölümü de dahil edecek biçimde kapsamaktadır.

•          Robotik, morselasyon ve cinsiyet kimlik sorunları gibi güncel başlıklarda konuya hakim tartışmalar sunmaktadır.

•          Konunun devamında detaylıca vurgulanacak anahtar noktalar her bölümün başında belirtilmiştir; daha derinlikli çalışma için ayrıntılı kaynakça verilmiş ve en önemli kaynaklar işaretlenmiştir; çizim ve fotoğraflar güncellenmiştir.

Benzer Ürünler