BİZ KİMİZ?Her biri en az 15 yıllık tecrübeye sahip çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak amacıyla tüm gücümüzle çalışmaktayız.

nobelkitabevi.com Nobel Tıp Kitabevleri tarafından kurulmuştur.

Çalışma ilkelerini kalite, güven ve dürüstlük üzerine kurmuş olmanın sonucu olarak tıp yayıncılığı sektöründeki tartışmasız liderliğini uzun yıllardır sürdürmekte olan Nobel Tıp Kitabevleri geçen 40 yıl süresinde devamlı büyüyen yapısı ve iş hacmi sebebiyle yeni bir internet sitesi oluşturmanın gerekliliğini hissetmiştir. Kitabevimiz, bu sebeple hazırlanan nobelkitabevi.com 'u sizlerin hizmetine sunmanın heyecanını yaşamaktadır.

İnternet sitemiz tüm tıp kitaplarını kolayca inceleyebilmeniz, yorum yapabilmeniz ve güvenli bir şekilde satın alabilmeniz için titizlikle dizayn edilmiştir.

İnternet sitemize cep telefonu, tablet ve masaüstü bilgisayarların yanında IOS ve Android işletim sistemleri uygulamalarıyla da erişebilirsiniz.

Uluslararası YayıneviNobel Tıp Kitabevleri, Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı (ÜAK)’nın Nisan 2018 Dönemi Doçentlik Başvuru Şartlarında belirttiği tanıma göre “Uluslararası Yayınevi” statüsündedir.

ÜAK söz konusu tanımı şu şekilde yapmıştır:
Uluslararası Yayınevi: En az beş yıl uluslararası düzeyde düzenli faaliyet yürüten, yayımladığı kitaplar dünyanın bilinen üniversitelerinin kataloglarında yer alan ve aynı alanda farklı yazarlara ait en az 20 kitap yayınlamış olan yayınevi.
http://www.uak.gov.tr/?q=node/85#2018N

Nobel Tıp Kitabevleri, 1979 yılından günümüze kadar ulusal ve uluslararası alanda faaliyetlerini düzenli olarak yürüterek, Ocak 2019 tarihine kadar 1345 adet eser yayınlamıştır. Yayınevimiz tarafından yayınlanan kitaplar Princeton Üniversitesi, Columbia Üniversitesi, Harvard Üniversitesi, Oxford Üniversitesi, Toronto Üniversitesi gibi dünyanın önde gelen üniversite kütüphanelerinde yer almaktadır.Orjinal belgeyi görüntülemek için tıklayınız.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR