Sipariş ve Teslimat- Satın aldığınız kitaplarınız anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır.
- Sipariş tutarı 50,00 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır.
- Belirtilen limit altındaki siparişlerinize ait kargo masrafları değişkenlik göstermektedir.
- Kapıda ödemeli seçeneği için lütfen bizimle irtibat kurunuz.
- Kargonuzu teslim alırken hasarsız olduğundan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.
- Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.
- Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.
- Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle [email protected] adresimiz ya da 0212 771 52 11 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.
- Temin süresi; vermiş olduğunuz siparişlerin tedarik edilip kargoya verilmesine kadar geçen süredir. Kargoya verildikten sonra ki süre temin süresi içerisinde değildir.
- Her gün saat 16:30'a kadar verdiğiniz siparişler; ortalama olarak 1 iş günü içerisinde, siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilir.
- Ödemesi havale ile yapılan siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir.
- Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar.cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR