Prof. Dr. Akif Turhan KÜRÜM Kardiyoloji
Prof. Dr. Akif Turhan KÜRÜM Kardiyoloji

Kalp Bilimini Geliştirenler - Yaşamları ve Katkıları (9786053357544)

Fiyat : ₺228,00
İndirimli : ₺190,00
₺38,00 'den başlayan taksitlerle

Yayın Tarihi: Aralık 2022
Sayfa Sayısı: 242 Sayfa
Baskı Sayısı: 1. Baskı

Bu derlemede kalp bilim dalının gelişmesine katkıda bulunan bazı bilim insanları tanıtılmaya çalışılmıştır. Olayların koşulların iç içeliği sırasında ortaya çıkan sorunlara karşı kişilerin sebep sonuç ilişkisi içinde çözüm arayışları insanlığın yaşamını doğrudan etkiler hale gelmiştir. Günlük hayatta karşılaşılan hastalıkların tedavisi için uğraşan bu hekim mühendis ve girişimci kişilerin tanıtılması öğrenme derinliği sağlaması açısından tamamlayıcı olacağı gibi gelecekte kalp bilimini geliştirecek kişilere de örnek teşkil edecektir.

            Bu derleme kullanılan kaynaklara katkı sağlayan kişiler sayesinde ortak bir çalışma olup tarafımdan Türk bilim ortamıyla paylaşmaya araç olmuştur. Emeklerinin sadece bilim uğruna paylaşıldığını bilmelerinin hoşgörüsüne sığınıyorum.

            Ortak yazılı ve görsel alanda bulunan ve yazarlarınca bilinmesi istenilen bilgileri en başta Wikipedia’nın Google’ın ve diğer kurumların karşılıksız bilgi paylaşımı hizmeti sayesine derledim. İnsanlığın ortak mirası olan bilgiye ulaşılmasını kolaylaştıran bu kurumlara saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Benzer Ürünler