Klasik Akupunktur SET İndirimli Kitap Setleri
Klasik Akupunktur SET İndirimli Kitap Setleri
Klasik Akupunktur SET İndirimli Kitap Setleri
Klasik Akupunktur SET İndirimli Kitap Setleri

Klasik Akupunktur SET (NOBEL-SET-009)

Fiyat : ₺8.435,00
İndirimli : ₺6.000,00
₺1.200,00 'den başlayan taksitlerle

Klasik Akupunktur 1 Ciltli Kalın Kapak                              

Yayın Tarihi: Eylül 2022
Sayfa Sayısı: 548 Sayfa
Baskı Sayısı: 1. Baskı

Klasik Akupunktur II

Yayın Tarihi:  Ocak 2024
Sayfa Sayısı: 910 Sayfa
Baskı Sayısı: 1. Baskı

Bu kitabı neden okumalısınız Sevgili okur Tedavi sanatı (Hekimlik) sağlam geniş kapsamlı teorik ve pratik bir temel gerektirir. Bilimsel Çin tıbbının gerçek temelini ve tedavi metodolojilerini arıyorsanız bu kitap sizin bu ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayacak bir kitaptır.

Konfüçyüs derki Sözcükleri doğru ve uygun bir şekilde kullanmak önemlidir. Çünkü onlar size düşüncelerin gerçek anlamını bulmanızı sağlar. Bu düşünce temelinde bu kitap ta Çin tıbbının temel felsefesinin gerçek anlamını kavramada size yardımcı olacak ve sizi başarıya ulaştıracaktır.

Akupunktur, vücudun homeostatik mekanizmalarını regüle ederek hastalıkları iyleştirme sanatıdır. Bu nedenle başarılı bir akupunktur uygulaması yapabilmek için akupunkturun temel prensiplerinin yanında akupunktur noktalarının fizyolojik fonksiyonlarını iyi bilmek ve noktalar arasındaki etkileşimleri göz önünde bulundurmak büyük önem arzeder. Ayrıca bunlara ilaveten Çin tıbbı temel prensipleri ve teorileri doğrultusunda yapılmış nokta kombinasyonları da akupunktur tedavisinin vazgeçilmez uygulamasıdır.

Bu temel yaklaşımlar ve bilgiler doğrultusunda, bu kitapta hem Çin tıbbı teorileri,temel prensipleri ve akupunktur nokta fonksiyonları geniş bir şekilde açıklanmış hem de hastalıkların tedavisinde uygulanan nokta kombinasyonları verilmiştir. Dolayısıyla başarılı bir akupunktur uygulaması için gerekli olan tüm bilgiler okuyucuya sunulmuştur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR