Prof. Dr. Dursun Kırbaş, Doç. Dr. Özlem Ethemoğlu Nöroloji
Prof. Dr. Dursun Kırbaş, Doç. Dr. Özlem Ethemoğlu Nöroloji

Klinik Pratikte Nöroloji (9786053356356)

Fiyat : ₺258,00
İndirimli : ₺215,00
₺43,00 'den başlayan taksitlerle

Yayın Tarihi: Kasım 2021
Sayfa Sayısı: 446 Sayfa
Baskı Sayısı: 1. Baskı

“Klinik Pratikte NÖROLOJİ” kitabımız çok yazarlı bir kitaptır. Yola çıkış amacımız 1.basamakta görev yapan pratisyen hekimlere aile hekimlerine ve tıp öğrencilerine pratik bir nöroloji kitabı hazırlamaktı.

     Yazarların bir kısmıyla yaptığımız toplantılarda bu amacımızı anlattık. İş başa düşünce bunun çok kolay olmadığını gördük. Nörolog olmayan hekimin ne kadar konuya hakim olmasıyla ilgili elimizde bir standart olmadığını gördük. Bu tespitten sonra bilgi sınırlamasından ziyade bilgiyi nasıl sunacağımıza odaklandık. Bu son noktadan sonra bilginin sunum tarzını bizim düşündüğümüz tarzda olmasına dikkat ettik. Bunu en iyi anlayan editör arkadaşım Doç. Dr. Özlem Ethemoğlu oldu. Bundan sonra benim işim kolaylaştı. Yazışmaları Özlem yürüttü ve çok titiz çalıştı. Yazılar birçok kez değerlendirildi. İş en son benim edisyonuma kaldı. Benim işim çok kolaylaşmıştı. Bir çoğuna olur demek bana düştü.

     Sonuçta içerik olarak güncel bilgileri içeren ama farklı sunumda nöroloji pratiğinde olanlar ve 1. basamak hekimleri için bir masa üstü el kitabı oldu.

Prof. Dr. Dursun KIRBAŞ

Benzer Ürünler