Prof. Dr. Ahmet Ulugöl, Prof. Dr. Çetin Hakan Karadağ, Prof. Dr. Dikmen Dökmeci Farmakoloji
Prof. Dr. Ahmet Ulugöl, Prof. Dr. Çetin Hakan Karadağ, Prof. Dr. Dikmen Dökmeci Farmakoloji

Lippincott Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları Farmakoloji (9786053355267)

Fiyat : ₺750,00
İndirimli : ₺600,00
₺120,00 'den başlayan taksitlerle

Yayın Tarihi: Şubat 2020
Sayfa Sayısı: 632 Sayfa
Baskı Sayısı: 7. Baskı

Lippincott Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları: Farmakoloji öğrenciler başta olmak üzere farmakolojiyi öğrenmek veya bilgilerini tazelemek isteyen kişilerin oldukça fazla tercih ettiği bir tıbbi farmakoloji kitabıdır. Bu popülerliğini hızlı bir gözden geçirme kitabı olmasına ve farmakolojik etkileri ve mekanizmaları çok sayıda şekiller kullanılarak açıklamasına borçludur. Kitabın temel dayanak noktası “Görmek Anlamaktır” ilkesidir.

Lippincott Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları: Farmakoloji, Yedinci Baskı, tıbbi farmakolojinin temel bilgileri üzerine hızlı, etkili bir bilgi yenileme amacıyla güncel ilaç bilgisini ulaşılabilir bir biçimde sunmaktadır.  Bu özet kaynak, hızlı bir gözden geçirme için karmaşık bilgiyi parçalarına ayıran net, etkili bir yazım dili ve yüzlerce resim içermektedir. Ardışık resimler ilaçların nasıl etki oluşturduğunu dinamik bir şekilde ayrıntılandırmakta, geliştirilmiş gözden geçirme soruları ve yanıtları sınavlardaki ve sonrasındaki başarılarınız için sizi donatmaktadır.

•   Güncellenmiş ilaç bilgisi, en güncel, klinikle uyumlu farmakoloji materyalini sunmaktadır.

•   Ulaşılabilir anahat biçimi  karmaşık bilginin daha kolay gözden geçirilmesini sağlar.

•   Yüksek kaliteli resimler ilaçların etki mekanizmaları, yan etkileri ve etkileşimlerinin anlaşılmasını canlı bir şekilde destekler.

•   Artırılmış gözden geçirme soruları ve yanıtları bilginizi test eder ve daha fazla çalışmanız gereken alanları saptar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR