Prof. Dr. Rana KARABUDAK, Prof. Dr. Alev LEVENTOĞLU Nöroloji
Prof. Dr. Rana KARABUDAK, Prof. Dr. Alev LEVENTOĞLU Nöroloji

MS İle Yaşamak (9786053357001)

Fiyat : ₺355,00
İndirimli : ₺295,00
₺59,00 'den başlayan taksitlerle

Yayın Tarihi: Mayıs 2022
Sayfa Sayısı: 424 Sayfa
Baskı Sayısı: 1. Baskı

Sevgili Multipl Skleroz Ailemiz

Günümüzde her alanda bilginin çok yaygın ve baş döndürücü bir hızda artışına tanık oluyoruz. Bu hız ve yoğunluk zaman zaman yenilikleri takip etmeyi ve doğru bilgiye ulaşmayı zorlaştırsa da konunun uzmanlarına başvurabilmek bize doğruluk ve güncelliği sınama imkanı her zaman veriyor. Sizlerle her fırsatta güncel ve bilimsel temelli bilgileri ve gelişmeleri paylaşmak üzere birçok fırsat yaratmaya çalışıyoruz.

            Gerek Ankara MS Çalışma Grubumuz MS Dernek toplantılarımız gerek web ve sosyal iletişim aracılı uzaktan toplantılarımız ile bu imkanları zorlamaya çalışıyoruz.

            Başarılı iletişim kurabilen birbirini anlayabilen bir aileyiz. Ne mutlu bize!

            Bir süredir sizlere derli toplu güncel ve güvenilir bilgileri aktarabileceğimiz bir yayın hazırlamayı düşünüyorduk. Ankara MS Çalışma Grubu arkadaşlarımıza konuyu aktardığımda hepsi içtenlikle hazır olduklarını belirttiler. Sevgili Alev Leventoğlu arkadaşımız da bana hazırlık ve düzenlemeler konusunda destek olmayı kabul etti. Kendisi ile çok güzel ve verimli çalıştık.

            Tüm yazarlarımıza Ankara MS Çalışma Grubumuza tek tek teşekkür ediyoruz emekleri için minnettarız. Böylece olağanüstü bir hız ve özenle elinize aldığınız bu kitabı hazırladık. Belki biraz da ayrıntılı düşünmüş olabiliriz. Kitap umduğumuzdan kapsamlı olarak gelişti. Dilini mümkün olduğunca anlaşılır tutmaya çalıştık. Konuları sizlerin sıklıkla sorduğu soru ve sorunları kapsayacak şekilde hazırladık.

            Tıp alanında her bilgi hızla gelişmeye ilerlemeye dönüktür. Alanımız MS araştırmaları birçok tıp bilim dalından yararlanarak çok önemli gelişmeler kaydediyor. MS’i hep birlikte yeneceğimiz günler uzak değil. Hepimizin ilke edindiği yol gösterici bilim yolunda olacağız.

            Editörler

            Prof. Dr. Rana KARABUDAK

            Prof. Dr. Alev LEVENTOĞLU
Benzer Ürünler