Doç. Dr. Tuba Özdemir Öge Göz Hastalıkları
Doç. Dr. Tuba Özdemir Öge Göz Hastalıkları

Optisyenin Eğitim El Kitabı ( 2.Baskı ) Mükemmel Bir Optisyen Olmak için Basit Adımlar (9786053356493)

Fiyat : ₺144,00
İndirimli : ₺120,00
₺24,00 'den başlayan taksitlerle

Yayın Tarihi: Ekim 2021
Sayfa Sayısı: 304 Sayfa
Baskı Sayısı: 2. Baskı

Bilim insanın en yakın dostudur. Her iyilik ve güzelliğe bilim vasıtasıyla ulaşılır. Bilimsel çalışmalarda geçmiş ile gelecek arasındaki köprü sağlam kurulursa ortaya çıkan eserler de canlılık kazanır. Geçmişte yazılmış yayınlanmış eserlerin ve son çıkan bilimsel teknik yayınların takibi dünyada hızla gelişen teknolojik gelişmelere ayak uydurulması açısından büyük önem taşımaktadır.

            Çevirisini yaptığımız “Optisyenin Eğitim El Kitabı” Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulları bünyesinde bulunan Optisyenlik Programı öğrencilerinin yararlanacağı bir kitaptır. Bu kitap “Optisyenliğe Giriş” ve “Optisyenlik Uygulamaları” gibi derslerde ders kitabı olarak kullanılabilecektir. “Göz Anatomisi ve Temel İlkeleri” “Lens Parametreleri” “Çerçeve Seçimi” “Çerçeve ve Lens Montajı” “Lens Seçenekleri” “Kontakt Lensler” “Göz Rahatsızlıkları ve Buna Bağlı Görme Şikâyetleri” “Özel Vakalar- Potansiyel Tehlikeleri Tanımlama” “Atölye Dışında Çalışan Optisyenler için Atölye Bilgisi” “İyiden Mükemmele Doğru Gitme” konu başlıklarından oluşan kitap içeriği açık bir biçimde verilmek istenen anlam bilimsel nicelik ve niteliklere bağlı kalınarak tercüme edilmiştir.

            Kitabın çeviri aşamasında yardımlarını esirgemeyensevgili eşim Dr. Mecit ÖGE’ye Öğretmen Süleyman KÖK’ e Ecz. Ali Ünsal Keskiner’e bana her konuda destek olan kıymetli aileme ve bu güzel eseri kaleme alan Dr. David S. McCLEARY’ne en kalbi teşekkürlerimi sunarım.

            Doç. Dr. Tuba Özdemir Öge
Benzer Ürünler