Ahmet Kor Romatoloji
Ahmet Kor Romatoloji

Romatolojinin Sırları (9786053357155)

Marka : Ahmet Kor
Fiyat : ₺1.188,00
İndirimli : ₺950,00
₺190,00 'den başlayan taksitlerle

Yayın Tarihi: Haziran 2022
Sayfa Sayısı: 784 Sayfa
Baskı Sayısı: 1. Baskı

Başarılı hasta bakımı için ihtiyacınız olan cevapları alın!

30 yılı aşkın bir süredir saygın Sırlar Serisi sağlık hizmetlerinin tüm alanlarında öğrencilere ve uygulayıcılara hızlı başvuru ve sınav incelemesi için özlü, odaklanmış ve ilgi çekici kaynaklar sağlamıştır. Romatolojinin Sırları 4. Baskısı Sırlar'ın listeler, tablolar, inciler ve hafıza yardımcılarını da içeren popüler soru ve cevap formatında, sorgulamayı, referansı ve incelemeyi hızlı, kolay ve eğlenceli hale getiren okunması kolay bir stile sahiptir.

  • Kanıtlanmış Sırlar Serisi® formatı size zamanınızın karşılığını en iyi şekilde verir—özlü, okuması kolay, ilgi çekici ve oldukça efektiftir.
  • Sürekli gelişen ve en iyi uygulamaları giderek daha fazla zorunlu kılan protokoller ve yönergeler dahil olmak üzere revize edilmiş ve güncellenmiştir.
  • Yaygın ve yaygın olmayan romatizmal hastalıklarla ilgili temel immünoloji ve patofizyolojinin, önemli hastalık belirtilerinin ve klinik yönetim konularının pratik kapsamını içerir.
  • İlk 100 Sır ve Anahtar Nokta kutuları uygulamada ve sınavlarda başarı için bilmeniz gereken sırlara hızlı bir genel bakış sağlar.
  • Alandaki uzmanlardan madde işaretli listeler, anımsatıcılar ve pratik ipuçları içerir; bunların tümü konuyla ilgili önemli içeriğe kısa ve öz bir genel bakış sağlar.
  • Değişen tedavi seçenekleri ve ilaç bilgilerinin yanı sıra yeni teknikler ve teknolojiler konusunda sizi güncel tutar.
Taşınabilir boyut her yerde ve her zaman hızlı başvuru veya inceleme için yanınızda taşımayı kolaylaştırır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR