Prof. Dr. Figen Gövsa Gökmen Anatomi
Prof. Dr. Figen Gövsa Gökmen Anatomi

Sistematik Anatomi 2. Baskı (9786053357247)

Fiyat : ₺1.188,00
İndirimli : ₺950,00
₺190,00 'den başlayan taksitlerle

Yayın Tarihi: Ağustos 2022
Sayfa Sayısı: 1006 Sayfa
Baskı Sayısı: 2. Baskı

İnsan anatomisi tıbbın temeli ve hekimin esas bilgisidir.

                Sistematik Anatomi kitabı tıp fakültesi öğrencilerimiz anatomi bilgisini kullanan akademik kariyerde yetişen tüm öğrencilerimize sistemli bir şekilde sunmaktadır. Organ ve yapıların anatomisi anlaşılır ve akıcı bir dille tanımlanırken terimler Terminologia Anatomica kurallarına göre kullanılmıştır.

                Sistematik Anatomi kitabında klinik bilgi adıyla tanıya ulaşmada anatomi bilgisinin algılama kolaylığı sağladığı durumlar aktarılmıştır. Anatomik bilgi klinik problemin çözümünde önemli anahtar bağlantılar sağlar. Kitapta konularının daha kolay anlaşılmasını sağlayacak şekiller çizilmiştir. Şekillerin varlığına rağmen temel bilgiler anatomi atlası ile birlikte çalışmalıdır.

                Sistematik Anatomi kitabında bölüm yazan bilgi ve tecrübelerini genç hekimlere aktaran hocalarımıza şükranlarımı sunarım. Kitabımızda bölümü olan saygıdeğer hocamız Prof. Dr. Ahmet Hilmi YÜCEL kitabın baskısı hazırlanırken ebediyete yürümüştür. Yolu ışıklarla olsun.

                Ülkemizdeki tıp fakültesi öğrenci ve hekimlerine birçok saygın tıp kitabını kazandıran İstanbul Nobel Kitabevine büyük özveri ve prensiple çalışan baskıda emeği geçen herkese teşekkür ederim.

                Prof. Dr. Figen GÖKMEN

                İzmir 2022

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR