Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Sarıoğlu Kemer, Doç. Dr. Ayşe Asiltürk Hemşirelikte Eğitim
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Sarıoğlu Kemer, Doç. Dr. Ayşe Asiltürk Hemşirelikte Eğitim

Hemşirelik ve Teknoloji (9786053357551)

Fiyat : ₺550,00
İndirimli : ₺440,00
₺88,00 'den başlayan taksitlerle

Yayın Tarihi: Aralık 2022
Sayfa Sayısı: 480 Sayfa
Baskı Sayısı: 1. Baskı

Değerli Okuyucular

            “Hemşirelik ve Teknoloji” Kitabı için teknolojinin hemşirelik alanına etkilerini ve güncel uygulama örneklerini bir arada değerlendiren akademik çalışmaların geliştirilmesi gerektiğini düşünerek 2021 yılında yola çıktık. Böyle bir kitabın hemşirelik bilimini bütünsel olarak incelemesi gerektiği bilinciyle hemşirelik ve teknoloji alanlarında araştırmalarını sürdürmekte olan değerli bilim insanlarıyla iletişim kurmaya başladık. Bu projeye yönelik onların olumlu yaklaşımları bizim bu süreçteki en önemli motivasyon kaynağımız oldu.

            Bu yolculuk sonunda değerli bölüm yazarlarımızın teveccühleri ve çabalarıyla geniş kapsamlı güncel ve vizyoner içeriğe sahip 30 bölümüyle “Hemşirelik ve Teknoloji” Kitabı okuyucularıyla buluşmuştur. Her bölüm bir kitaba konu olabilecek derinlikte başlıklardan oluşmaktadır. Kitap hacmi nedeniyle bölüm sayfa sayıları sınırlandırılmış olup ayrıntılı bilgi için bölüm yazarları ile iletişimler sağlanabilir. Kitaba yönelik genel görüş ve önerilerinizi “[email protected]”aracılığıyla bizlerle paylaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

            Kitabın hazırlanma sürecinde bizleri her zaman yüreklendiren ve destekleyen Kıymetli Ailelerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Hemşirelik ve Teknoloji Kitabına emeği geçen ve Türkiye’nin dört bir tarafında bilimin gelişmesi için içtenlikle çalışan değerli yazarlarımıza kitabın basıma hazırlanmasında desteğini esirgemeyen Nobel Tıp Kitabevleri ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

            Kitabımızın hemşirelik ve teknoloji alanına katkı sağlamasını diliyoruz.

            Saygılarımızla

            Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül SARIOĞLU KEMER

            Doç. Dr. Ayşe ASİLTÜRK
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR