Karın Ağrısı
Doç. Dr. Ahmet Şen İç Hastalıkları

Karın Ağrısı (9786053354819)

Fiyat : ₺98,00
₺19,60 'den başlayan taksitlerle

 Yayın Tarihi: Ekim.2019
Sayfa Sayısı: 498 Sayfa
Baskı Sayısı: 1. Baskı

Hazırladığımız eser çok üst düzey bir akademik kitap olarak düşünülmese de, birinci basamak hekimlik, araştırma görevlisi ve uzman doktorlar için genel bilgilerin derlemesi açısından önemli olduğu kanaatindeyiz. Okuyucularımız için çok farklı disiplinlere ait kaynakları araştırmak ve çok sayıda bilgi-belgeyi birleştirmek yerine tüm klinik disiplinlerde karın ağrısı oluşturan nedenleri ve tedavileri bir araya toparlayan tek bir kitap oluşturmaya çalıştık.

Bu kitap yetişkin hasta populasyonuna yönelik hazırlanmıştır. Her klinik patolojiyi ilgili branştan hekimlerin sunduğu, genel bilgilerden, cerrahi ve dahili hastalıklara, girişimsel işlemlerden radyolojik bilgiler ve toplumda artık gün geçtikçe artmaya başlayan bakım hastalarımıza kadar tüm endikasyonlarda karın ağrısı ve tedavi yaklaşımları ele alınarak kitabımızın içeriği oluşturuldu.

Son yıllarda birçok farklı sebepten dolayı hastaların sağlık tesislerine gereksiz başvurularının giderek arttığını gözlemlemekteyiz. Bunun sonucunda sağlık giderleri milli ve kişisel olarak artmakta, hasta ve doktor için zaman kayıpları artmakta ve bağlantılı olarak istenmeyen durumlar yaşanmaktadır. Hazırladığımız eserimiz aracılığı ile ilgili sağlık profesyonellerine bu olumsuzlukları düzeltmek adına küçük bir katkımızın olmasını bile başarı sayacağız.
Benzer Ürünler