Adem Sezen, Sadi Kemal Arslan, Mesut Kösem Cerrahi Hastalıkları
Adem Sezen, Sadi Kemal Arslan, Mesut Kösem Cerrahi Hastalıkları

Diyaliz Hemşireliği – Multidisipliner Yaklaşım (9786053358367)

Fiyat : ₺1.100,00
İndirimli : ₺875,00
₺175,00 'den başlayan taksitlerle

Yayın Tarihi:  Kasım 2023
Sayfa Sayısı: 536 Sayfa
Baskı Sayısı: 1. Baskı

Kitap çalışması sırasında kıymetli bilgi birikim ve tecrübeleri ile katkıda bulunan değerli yazar arkadaşlarıma ilgisini ve önerilerini bildirmekten kaçınmayan hemşire ve hekim dostlarıma hocalarıma kitabını Diyaliz Hekimleri Derneği ile paylaşan değerli hekim arkadaşım Dr. Adem Sezen’e DİHED eski ve yeni yönetim kurulu üyelerine derneğimizin sessiz ama içten dost ve yürekli üyelerine teşekkürü borç bilirim.

            Bu kitabın basılmasında maddi destek sağlayan Türk Böbrek Vakfı ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederiz. Bu kitabın basılmasında maddi destek sağlayan DİYAMER Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederiz.

            Diyaliz Hekimleri Derneği olarak bu kitap bizim altıncı kitap projemiz değişik nedenler ile az okuduğumuz bilinir. Umarım bu kitap okunsun ve sektörün eski ve yeni aktörü hemşire ve tekniker kardeşlerime faydalı olsun.

            Her kitap eksiktir okur eleştirisi ile tamamlanır diyorum lütfen okuyup eksikleri bildirin ki yeni baskıda eksiklerimizi azaltalım hatalarımızı birlikte düzeltelim.

            Çalışmalarımız boyunca yardımını hiç esirgemeyen adını anmadığım tüm değerli yol arkadaşlarımıza teşekkür eder şükranlarımı sunarım.

            Uzm. Dr. Sadi Kemal ARSLAN

            Diyaliz Hekimleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR