Prof. Dr. Ateş Karateke, Prof. Dr. Abdulkadir Turgut Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Prof. Dr. Ateş Karateke, Prof. Dr. Abdulkadir Turgut Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum Ders Kitabı (9786053357421)

Fiyat : ₺750,00
İndirimli : ₺600,00
₺120,00 'den başlayan taksitlerle

Yayın Tarihi: Ekim 2022
Sayfa Sayısı: 516 Sayfa
Baskı Sayısı: 1. Baskı

Sevgili Öğrenciler

Biz İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı eğitim kadrosu olarak siz hekim adayı arkadaşlarımızın eğitimlerine katkıda bulunmak adına bu kitabı hazırladık. Kadın Hastalıkları ve Doğum branşını pratik ve anlaşılır kılacak klinik ders takibinde ve hasta yaklaşımında başvurabileceğiniz bir kaynak oluşturmaya gayret gösterdik.

     Geleceğin doktorları olarak bilgi birikiminizi her zaman geliştirmenizin yanında bu bilgiyi işlemeyi ve kullanmayı da öğrenmeniz bu kitabı oluşturan ekibin nihai hedefidir. Emin olunuz ki ilerlediğiniz hekimlik yolunda vereceğiniz sınavların çoğu sadece kağıt üzerinde olmayacak bilgilerinizin yanında hastaya yaklaşımınız ve insancıl davranışlarınız da başarınızda önemli bir etken olacaktır. Kitabımızın sizlere faydalı olacağını umuyoruz.

     Kitabımızın hazırlanmasında emeği geçen saygıdeğer hocalarımıza ve araştırma görevlisi meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bizlere kitabın derlemesinde önemli katkı sağlayan Arş. Gör. Dr. Damla Dökmeci Güney’e de teşekkürlerimizi iletiyoruz.

     Siz sevgili öğrencilerimizin de başarılarının devamını dileriz.

     Editörler

Prof. Dr. Ateş Karateke, Prof. Dr. Abdulkadir Turgut

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR