Dr. Gökhan Yıldırım  Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Dr. Gökhan Yıldırım  Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Williams Jinekoloji (9786053354499)

Fiyat : ₺1.020,00
İndirimli : ₺850,00
₺170,00 'den başlayan taksitlerle

Yayın Tarihi: Şubat 2020
Sayfa Sayısı: 1296 Sayfa
Baskı Sayısı: 1. Baskı

Anlaşılır Hızlı Bir Referans Kılavuzu ile Tam Renkli Cerrahi Atlası Güzelce Resimlendirilmiş Bir Baskıda Birleştiren Tek Jinekoloji Kitabı

Williams Jinekoloji benign genel jinekoloji, reprodüktif endokrinoloji, infertilite ve menopoz, kadının pelvik hastalıkları ve rekontrüktif cerrahi ile jinekolojik onkoloji de dahil olmak üzere jinekolojik sağlık hizmeti ile hastalık yönetimini tüm kapsamıyla sunmaktadır. Cerrahi yönetim kısımları, Jinekolojik Cerrahinin Özellikleri ve Benign Jinekolojik Durumların Cerrahisi, Minimal İnvaziv Cerrahi, Kadın pelvik Rekontrüksiyon Cerrahileri ile Jinekolojik Malignitelerde Kullanılan Cerrahiler’i kapsayan Jinekolojik Cerrahi Atlası’nı içermektedir.

Williams Jinekoloji, Üçüncü Baskı hem cerrahi atlas hem de tıbbi referans kısımlarında güzelce resmedilmiş yüzlerce orijinal çizim içermektedir. Her bölüm tanı ve tedaviye tutarlı bir yaklaşım için pratik bir şablonu izlemektedir. Tedavi algoritmaları, ayırıcı tanı kutucukları ve diğer bileşenlerin yaygın olarak kullanılmasıyla, bu kitap seçkin bir hızlı referans kitabıdır.

ÖZELLİKLER

•  İki kaynak bir arada: Tam renkli tıbbı metin ve cerrahi atlas genel jinekoloji, reprodüktif endokrinoloji ve infertilite, Ürojinekoloji ve jinekolojik onkoloji de dahil olmak üzere jinekolojik hastalıkların tüm spektrumunu incelemektedir.

•  Jinekolojik cerrahi için resimli atlas cerrahi teknikleri gösteren 450’den fazla tam renkli şekil içermektedir.

•  Eşsiz şablonlu metin tasarımı tanı ve tedavi için tutarlı bir yaklaşımı güvence altına alır.

•  Güçlü işlem oryantasyonu, 600’den fazla şekil ve 300’den fazla tablo ile geniş bir alanda cerrahi operasyonlar içerir.

•  Hastalık değerlendirmesinin kanıta dayalı tartışması kitabın tanı ve tedavi yöntemlerinin klinik ile ilişkisini güçlendirir ve destekler.

•  Güçlü bir şekilde çizimlendirilmiş jinekolojik anatomi bölümü cerrah akılda tutularak oluşturulmuştur.

•          Yeni ve son konular üzerine genişletilmiş içeriği yansıtmak üzere gözden geçirilerek minimal invaziv yaklaşımları, benign jinekolojiyi ve ürojinekoloji, jinekolojik onkoloji ve reprodüktif endokrinoloji gibi alt başlıkları detaylı biçimde kapsaması sağlanmıştır.
Benzer Ürünler